Zajęcia fitness

Cross Trening

Cross Trening to wytrzymałościowo-siłowy system treningowy, którego głównym celem jest rozwój ogólnej sprawności fizycznej. W Cross trening doskonalimy wszystkie cechy motoryczne i sprawnosciowe – sprawność układu sercowo – naczyniowo – oddechowego, – wytrzymałość siłową, – siłę – gibkość – moc – szybkość – koordynację – zwinność – równowagę – celność/dokładność

Więcej
Zajęcia fitness

Spinning

To idealny wybór dla osób, które pragną schudnąć wa krótkim czasie, ale brak im motywacji do wysiłku. Już po dwóch tygodniach regularnych treningów można zaobserwować zmniejszenie się obwodu ud, bioder i brzucha. To także świetny sposób na ujędrnienie ciała i poprawę krążenia w nogach po całym dniu siedzenia za biurkiem. Poznaj inne zalety spinningu.

Więcej
Zajęcia fitness

TRX

To trening funkcjonalny, gdzie ćwiczymy z ciężarem własnego ciała przy pomocy specjalnych pasów. Trenując całe ciało, poruszamy wszystkie najważniejsze mięśnie, pozwalając im na równomierny rozwój. Co ważne, nie dokładamy sztucznych obciążeń, tak więc stawy i kręgosłup mogą się rozwijać i wzmacniać w prawidłowym tempie, a to właśnie one najbardziej cierpią w trakcie budowania masy mięśniowej innymi sposobami.

Więcej